Systemy drzwiowe PCV

SYSTEMY DRZWIOWE PCV

Systemy drzwi wejściowych KOMMERLING

Systemy drzwi wejściowych to systemy nowej generacji, które wyprzedzają standardy w izolacji termicznej oraz wyznaczają nowe trendy w designie. Innowacyjna technologia przełamuje bariery-zapewnia pełną indywidualność, znakomitą jakość i bezpieczeństwo.

Systemy drzwiowe Kömmerling oferują rozwiązania technologiczne, które zapewnią bezpieczeństwo doskonałą izolację akustyczną, ochronią przed warunkami atmosferycznymi oraz zapewnią wysoki komfort mieszkania. Wielkogabarytowe stalowe wzmocnienia tworzą solidną, zamkniętą ramę. Narożniki skrzydeł wzmocnione są łącznikami narożnymi, które połączone są ze stalowym wzmocnieniem. 

OKLAND produkuje drzwi zewnętrzne z profili PCV przy wykorzystaniu specjalnych, szerszych ościeżnic i skrzydeł o wzmocnionej konstrukcji, w każdym z  systemów: KOMMERLING 76AD, KOMMERLING 76MD, KOMMERLING 88.

Zamki listwowe WINKHAUS

Drzwi z PCV firmy OKLAND wyposażone są w zamki listwowe Winkhaus. Gwarantują odpowiednie zabezpieczenie przed włamaniem nie tylko w części środkowej, ale również dodatkowo  u dołu i u góry skrzydła – w postaci specjalnie wyprofilowanych haków(rygli). Standardowe drzwi zewnętrzne są zaryglowane w trzech punktach (stąd nazwa zamki wielopunktowe). Zamki drzwiowe Winkhaus o wiele skuteczniej zabezpieczają przed włamaniem niż zamki tradycyjne, montowane w środkowej części skrzydła. Ponadto, usztywniają skrzydło, chroniąc je przed odkształceniem i wypaczeniem. Dodatkowo, możliwość regulacji szczelności zapewnia komfort użytkowania drzwi przez długie lata.

 

Zalety drzwi z PVC

Produkowane w dowolnym wymiarze

Nie ograniczają nas wymiary typowe, możemy stworzyć konstrukcje drzwiowe o dowolnym wymiarze i podziale.

Nieograniczone możliwości wyboru wypełnienia

Drzwi z PVC cechują się różnorodnością – od całkowicie przeszklonych, przez przeszklone piaskowanym wzorem, po wypełnione ozdobnym panelem.

Izolacja cieplna

Wielokomorowa zabudowa, głębokość zabudowy od 76 do 88mm i zastosowanie niskiego progu drzwiowego z przekładką termiczną pozwala osiągnąć bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej.

Kompatybilność z oknami

Drzwi z PVC tworzone są w tych samych systemach co okna. Sprawia to, że profile mają ten sam kształt i kolor co stolarka okienna montowana w Państwa domach. Możemy dowolnie tworzyć i łączyć zestawy drzwiowe z doświetlami i oknami

Duże skrzydła

Odpowiednia wzmocniona konstrukcja pozwala na tworzenie skrzydeł drzwiowych o maksymalnych wymiarach 1200 x 2400 mm.

Sztywność i szczelność

Wielkogabarytowe stalowe wzmocnienia tworzą solidną, zamkniętą ramę. Narożniki skrzydeł wzmocnione są łącznikami narożnymi, które połączone są ze stalowym wzmocnieniem. Dzięki temu drzwi są sztywne i co z tego wynika szczelne

Realizacje drzwi w systemach KOMMERLING