O NAS

O NAS

Witamy Państwa na stronie Firmy OKLAND Sp. J. Producenta Okien i Drzwi z PCV i Aluminium

Nasza firma powstała w 1997 roku w Kielcach jako spółka rodzinna i dzięki znakomitej jakości oferowanych produktów oraz szczególnej dbałości o utrzymanie wysokich parametrów produkowanych okien i drzwi szybko zyskała uznanie na rynku.

Firma OKLAND Sp.J. jest autoryzowanym przetwórcą profili okiennych i drzwiowych w systemach KÖMMERLING, co potwierdza nadany nam certyfikat stanowiący gwarancję jakości usług opartych o nowoczesną technologię firmy PROFINE. Partnerska firma PROFINE , ze stuletnią tradycją jest największym w Europie producentem profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych oraz dysponuje w tej branży najdłuższym w świecie doświadczeniem.

Ambicją OKLAND-u jest pozyskiwanie coraz szerszego kręgu zadowolonych odbiorców. Właściciele firmy traktują zobowiązania wobec swych klientów bardzo poważnie . Doświadczenie, fachowość i rzetelność naszych pracowników oraz drobiazgowa kontrola jakości zapewniają nam uznanie wśród odbiorców.

Produkty nasze nie należą zapewne do najtańszych, niewątpliwie jednak należą do najlepszych. Dlatego bez obaw patrzymy w przyszłość.