Akcesoria i dodatki

Akcesoria i dodatki

Parapety wewnętrzne z aglomarmuru

Aglomarmur, inaczej konglomerat to materiał naturalny w 95%. Składa się on z marmuru i  w 5% z żywicy poliestrowej, która jest najlepszym na rynku spoiwem.

Parapety wewnętrzne z aglomarmuru są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Marmur nie chłonie wilgoci więc jest odporny na mycie i zmiany temperatury.

Uszkodzenia mechanicznego bardzo łatwo naprawić przy użyciu żywicy epoksydowej. Wystarczy wypełnić żywicą ubytek czy pęknięcie i wypolerować do uzyskania całkowicie gładkiej powierzchni.

Parapety z aglomarmuru są wytrzymałe, trwałe, łatwe w utrzymaniu i eleganckie. Oferujemy je w dwóch grubościach – 2 lub 3 cm, przycinamy je na wybrany przez klienta wymiar

Parapety wewnętrzne z PVC

PVC jest materiałem, który dobrze sprawdza jako materiał do produkcji parapetów wewnętrznych ze względu na swoją odporność na wilgoć i zmiany temperatury.

Parapety z PVC  w przekroju mają budowę komorową, co zapewnia stabilność i usztywnienie ich konstrukcji.

Powlekane są okleinami w różnych kolorach i strukturach.

W ofercie mamy parapety wewnętrzne plastikowe o różnych szerokościach. Na życzenie klientów docinamy je na dowolny, odpowiadający im wymiar. 

Parapety zewnętrzne stalowe

Parapety stalowe to najbardziej popularne parapety zewnętrzne.  Doskonale sprawdzają się  w naszym klimacie i zmiennych warunkach atmosferycznych.. Wysoka jakość stali o grubości 0,75 mm gwarantuje ich trwałość i wieloletnie użytkowanie.

Stalowe parapety są dobrze zabezpieczone przed wilgocią i rdzewieniem. Dodatkowo malowane są proszkowo w kilku kolorach do wyboru. Dzięki temu idealnie komponują się z elewacjami w budynkach każdego rodzaju.