PL DE
Jakość Okland Kielce

Co wyróżnia firmę Okland ?

Co wyróżnia firmę Okland Kielce

1. By sprostać wymaganiom jakości nasza firma wybrała z dużego grona oferentów niemiecki koncern PROFINE - nr 1 na świecie w produkcji profili okiennych z PVC. PROFINE jest producentem systemów okiennych KÖMMERLING, oraz KBE. Produkty KÖMMERLING na których opieramy swoją ofertę nie bez przyczyny określane są mianem ekskluzywnych. Najwyższe parametry techniczne, perfekcyjne wykonanie, elegancja i wyjątkowy styl sprawiają, że doceniane są przez najbardziej wymagających Klientów.

logo KÖMMERLING
OKLAND - jedyny autoryzowany przetwórca profili okiennych w systemach KÖMMERLING w województwie świętokrzyskim.

OKLAND współpracuje także z firmą WINKHAUS- wiodącym producentem okuć do stolarki budowlanej. Oznacza to gwarancję najwyższej jakości wszystkich elementów składowych tworzących okna OKLAND.

2. Posiadamy 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy firmą wiarygodną, o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje Państwu, że w przypadku ewentualnych zastrzeżeń, nawet po kilku latach, będziecie Państwo mieli do kogo się zwrócić i Wasze roszczenia zostaną uwzględnione.

3. Jestesmy firmą rodzinną, słuzymy każdemu klientowi indywidualną poradą i fachową pomocą w projektowaniu i sporządzaniu najkorzystniejszego zamówienia. Służymy rzetelnym serwisem w przypadku jakichkolwiek usterek, czy wątpliwości, bez względu na czas jaki upłynął od zamontowania stolarki u klienta.

Produkty firmy OKLAND, nie należą zapewne do najtańszych, niewątpliwie jednak, należą do najlepszych.