PL DE
Systemy okienne

Systemy drzwiowe PCV


Drzwi z profili PCV tworzymy przy wykorzystaniu specjalnych, szerszych ościeżnic i skrzydeł o wzmocnionej konstrukcji, w każdym z naszych systemów


  • Drzwi stworzone z tych systemów cechują się solidnością i różnorodnością- od całkowicie przeszklonych po wypełnione ozdobnym panelem.  • Wielokomorowa zabudowa, głębokość zabudowy od 70 do 88mm i zastosowanie niskiego progu drzwiowego z przekładką termiczną pozwala osiągnąć bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Odpowiednia wzmocniona konstrukcja pozwala na tworzenie skrzydeł drzwiowych o maksymalnych wymiarach 1200 x 2400 mm.


  • Drzwi z PCV firmy OKLAND wyposażone są w zamki listwowe Winkhaus. Gwarantują odpowiednie zabezpieczenie przed włamaniem nie tylko w części środkowej, ale również dodatkowo – u dołu i u góry skrzydła - w postaci specjalnie wyprofilowanych haków(rygli). Standardowe drzwi zewnętrzne są zaryglowane w trzech punktach (stąd nazwa zamki wielopunktowe). Zamki drzwiowe Winkhaus o wiele skuteczniej zabezpieczają przed włamaniem niż zamki tradycyjne, montowane w środkowej części skrzydła. Ponadto, usztywniają skrzydło, chroniąc je przed odkształceniem i wypaczeniem. Dodatkowo, możliwość regulacji szczelności zapewnia komfort użytkowania drzwi przez długie lata.